Rodinné domy na klíč

Společnost MADstav se mimo jiné zabývá i realizací novostaveb tzv. ,,Na klíč". Co to znamená a jaký je její rozsah? Pokud uvažujete o novostavbě rodinného domu nebo jakéhokoliv objektu, máte na výběr zhruba ze tří možností:

  • Na klíč: zadat stavbu domu jako kompletní zakázku jedné stavební společnosti a nechat jej postavit.
  • Svépomocí, tzv. Co mohu, udělám si sám a zbytek si zařídím přes výběrové řízení...
  • Nechat si postavit hrubou stavbu stavební firmou a zbytek pozvolna dokončovat...


O jakékoliv zmíněné variantě již bylo napsáno spoustu textů a stran, každá má své pro a proti. Co je nejvýhodnější právě pro Vás je však otázka, kterou si musíte položit a zodpovědět sami.

Naše společnost je schopna vstoupit do jakékoliv fáze výstavby od úplného začátku až do fasády, či úpravy terénu v okolí.

S námi to většinou funguje tak, že pokud se domluvíme, udělá se jednoduchá smlouva o dílo, kde bude specifikován rozsah práce, materiál i cena. Zhotoví se například základová deska. Budete-li s námi spokojeni, udělá se další smlouva na hrubou stavbu a tak dále a tak dále... Segmentově až po klíčky od branky...
Je to nejbezpečnější řešení hlavně pro Vás, chceme, abyste Vy byli spokojeni a řešili jen příjemné a starosti a komplikace můžete nechat na nás:) Vše samozřejmě s Vámi konzultujeme a jakékoliv Vaše změny či nápady zrealizujeme podle Vašich přání a potřeb.

Pokud máte jakékoliv dotazy, určitě se na nás neváhejte obrátit telefonicky či emailem!