Kontejnerová doprava

Po dokončení Vaší stavby svého nového domu, demolici garáže či přístavby nebo třeba úpravu terénu při úpravách své zahrady, Vám zbyde obvykle spousta odpadu, který není možné nijak využít. Firma MADstav s.r.o. je tu od toho, abychom všechen stavební odpad, který se Vám do kolečka nevejde, rychle naložili a odvezli. Ať už žijete nebo stavíte kdekoli na Brněnsku, přijedeme Vám přistavit objemný kontejner, materiál do něj po domluvě i naložíme a následně se postaráme o jeho likvidaci, samozřejmě ekologicky a v souladu s platnými předpisy a zákony. Odvážíme odpad všeho druhu a kontejner Vám rádi až na několik dní pronajmeme, pokud jej budete chtít naplnit vlastním tempem.

Ceník pronájmu


Služba Cena
Pronájem nákladního auta MAN - nosiš kontejnerů 750 Kč/hod nebo 25 Kč/km bez DPH
Kontejnerová přeprava Brno a okolí
Kontejnerová přeprava Brno a okolí

Specializujeme se na


přeprava strojů a mechanizace

přeprava stavebního materiálu

dovoz štěrků, drti, písku

dovoz a odvoz zeminy

odvoz stavební sutě

přistavení kontejnerů 5 a 7 tun

Kontejnerová doprava je jednou z moderních technologií, kterou naše společnost používá při sběru a přepravě odpadů. Kontejnerová doprava je jednoduchým způsobem odvozu odpadu. Používáme systémy tvořené nízkoobjemovými a velkoobjemovými kontejnery.

Kontejnerová doprava nám umožňuje přepravu odpadů o objemu od 3 m3 až do objemu 34 m3 najednou. Naše vozidla jsou schopna přepravit barevné kovy, sypké materiály jako dřevní štěpka, piliny, kamení, písek, kamenné drtě. V omezené míře převážíme také paletované zboží.

Přeprava strojů a mechanizace

Přeprava nadměrného nákladu Brno a okolí
Přeprava strojů a mechanizace Brno a okolí